Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2021 Taban Puanları ve Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2021 Başarı Sıralamaları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi güncel taban puanları ve başarı sıralaması ÖSYM tarafından düzenlenen YKS sınavına girmiş adayların verileri alınarak oluşturulmuştur.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2021 Taban Puanları ve Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2021 Başarı sıralaması tablosunda “Dolmadı” şeklinde yazan bölümlerde açılan kontenjanın daha azı yerleşmiştir.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2020-2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Tablosu:

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kont. Taban Puan Sıralama Fiyat
Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi (Bakü-Yabancı) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) EA 5 Dolmadı ₺11.055

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları
Güncel Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları tabloda gösterildiği gibidir. Adayların çok iyi değerlendirme yapmalarını tavsiye ederiz.

2021 Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamasının tamamı burasıdır. Güncel Taban  Puanlarına bakmak için tıklayınız.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2021 Taban Puanları

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları tablosu, ÖSYM’nin yayımladığı bilgiler olup, en güncel bilgileri yansıtmaktadır. Tabloda Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2020-2021 Başarı sıralamasına, taban puanlarına ve kontenjanlara erişebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.