Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları 2021, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Başarı Sıralamaları 2021 aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. Güncel Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler taban puanı ve başarı sıralaması tablosu 2020 yılında ÖSYM tarafından düzenlenen TYT-AYT (YKS) sınavına girmiş kişilerin verileri alınarak sizler için oluşturulmuştur.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler 2021 Taban Puanları ve Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler 2021 Başarı sıralaması tablosunda Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler  Bölümü hangi üniversitelerde var olduğunu öğrenmiş olacağız.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler 2020-2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Tablosu:

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kont. Taban Puan Sıralama Fiyat
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara-Devlet) Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (%50 İnd. UOLP İng.) EA 1 400,88497 35.162 ₺4.620
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara-Devlet) Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli UOLP İng.) EA 14 Dolmadı ₺9.240

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları
Güncel Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları tabloda gösterildiği gibidir. Adayların çok iyi değerlendirme yapmalarını tavsiye ederiz.


2021 Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralamasının
 tamamı burasıdır. Güncel Taban  Puanlarına bakmak için tıklayınız.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları 2021 – ÖSYM

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları tablosu, ÖSYM’nin yayımladığı bilgiler olup, en güncel bilgileri yansıtmaktadır. Tabloda Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler  2020-2021 taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlara ulaşabilirsiniz.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Sıralamaları 2021

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler sıralamaları 2021 tabloda gösterildiği gibi ÖSYM’den alınmış en son yayımlanan güncel bilgilerdir. Sizler için Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler  2020-2021 sıralamaları ve taban puanları incelenip tablo haline getirilmiştir.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 2021

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler 2021 tabloda gösterilen taban puanlarının Üniversite bölümüdür. Lütfen dikkatli inceleyip taban puanlarını iyi analiz ediniz. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir