Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları 2021, Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021 aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. Güncel Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği taban puanı ve başarı sıralaması tablosu 2020 yılında ÖSYM tarafından düzenlenen TYT-AYT (YKS) sınavına girmiş kişilerin verileri alınarak sizler için oluşturulmuştur.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları ve Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği 2021 Başarı sıralaması tablosunda Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği  Bölümü hangi üniversitelerde var olduğunu öğrenmiş olacağız.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği 2020-2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Tablosu:

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kont. Taban Puan Sıralama
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul-Devlet) Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği (Örgün) SAY 72 418,15255 82.553

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları
Güncel Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları tabloda gösterildiği gibidir. Adayların çok iyi değerlendirme yapmalarını tavsiye ederiz.


2021 Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamasının
 tamamı burasıdır. Güncel Taban  Puanlarına bakmak için tıklayınız.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları 2021 – ÖSYM

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları tablosu, ÖSYM’nin yayımladığı bilgiler olup, en güncel bilgileri yansıtmaktadır. Tabloda Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği  2020-2021 taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlara ulaşabilirsiniz.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Sıralamaları 2021

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği sıralamaları 2021 tabloda gösterildiği gibi ÖSYM’den alınmış en son yayımlanan güncel bilgilerdir. Sizler için Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği  2020-2021 sıralamaları ve taban puanları incelenip tablo haline getirilmiştir.

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü 2021

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği 2021 tabloda gösterilen taban puanlarının Üniversite bölümüdür. Lütfen dikkatli inceleyip taban puanlarını iyi analiz ediniz. Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.