Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Taban Puanları 2021, Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Başarı Sıralamaları 2021 aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. Güncel Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi taban puanı ve başarı sıralaması tablosu 2020 yılında ÖSYM tarafından düzenlenen TYT-AYT (YKS) sınavına girmiş kişilerin verileri alınarak sizler için oluşturulmuştur.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Taban Puanları ve Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Başarı sıralaması tablosunda Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Bölümü hangi üniversitelerde var olduğunu öğrenmiş olacağız.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2020-2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Tablosu:

Üniversite Adı Bölüm Puan
Türü
Kont. Taban Puan Sıralama
Selçuk Üniversitesi (Konya-Devlet) Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi (Örgün) EA 21 Dolmadı

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları
Güncel Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları tabloda gösterildiği gibidir. Adayların çok iyi değerlendirme yapmalarını tavsiye ederiz.


2021 Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamasının
 tamamı burasıdır. Güncel Taban  Puanlarına bakmak için tıklayınız.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Taban Puanları 2021 – ÖSYM

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları tablosu, ÖSYM’nin yayımladığı bilgiler olup, en güncel bilgileri yansıtmaktadır. Tabloda Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2020-2021 taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlara ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Sıralamaları 2021

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi sıralamaları 2021 tabloda gösterildiği gibi ÖSYM’den alınmış en son yayımlanan güncel bilgilerdir. Sizler için Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2020-2021 sıralamaları ve taban puanları incelenip tablo haline getirilmiştir.

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Bölümü 2021

Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 2021 tabloda gösterilen taban puanlarının Üniversite bölümüdür. Lütfen dikkatli inceleyip taban puanlarını iyi analiz ediniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.